עמדת סטארבקס - דוכן סטארבקס לאירועים

קיבלת משימה – למצוא שובר שוויון בכל מה שנוגע להפי אאור בלתי נשכח, כזה שהעובדים לא ישכחו לך במשך זמן רב? אפשר להפסיק לחפש כי ההפתעה האמיתית של העובדים תתרחש כשיגיע אליהם הדוכן היחידי בארץ של סטארבקס.

דוכן סטארבקס ייחודי

שמעת נכון, דוכן סטארבקס עם כל התוספות הכי טעימות, כדי שהעובדים ירגישו לרגע שהם נמצאים בחו"ל. מדובר על עמדת סטארבקס היחידה בארץ שמעניקה את השירות הנפלא – ומכאן שלא הרבה עובדים הספיקו לחוות את החוויה הראשונית והייחודית הזו.
הצבת העמדה בהפי אאור במשרד הופכת את הרגע לייחודי, במיוחד עבור כל מי שאוהב לטייל ויצא לו לחוות את הטעמים המיוחדים של סטארבקס.

מה הדוכן כולל?

אנו מעמידים לרשותך עמדת סטארבקס עם הקפה הייחודי וכמו כן גם עם משקאות ייחודיים נוספים של סטארבקס, עוגיות חמות, עוגות ודונאטס מקוריים של סטארבקס. מדובר על חוויה ייחודית ואין ספק שכל עובד שנתקל בעמדה מגלה התלהבות, כי הרי כולם יודעים (לפחות כל מי שטעם) כי הטעמים הייחודיים של סטארבקס מורגשים בכל ביס של דונאט או עוגה ובכל לגימה.

מישהו זוכר את ההתלהבות הרבה והבאז התקשורתי שהיה סביב פתיחת סניפי סטארבקס בארץ? בסוף זה לא התממש וכעת נפתחת בפני מנהלי ומנהלות משאבי אנוש ההזדמנות להעניק לעובדים את החוויה באופן מדויק ואישי. אולי בהתחלה לא יאמינו, אבל עד מהרה יטעמו ויבינו שמדובר על הטעמים המקוריים והטעימים של סטארבקס.

עמדת סטארבקס

לאילו אירועים עמדת סטארבקס מתאימה

נכון שהתרגלנו שדוכני הפי אאור הם של מיני בורגרים או של איזה טאפס? אז מעכשיו אפשר לגוון ולהציע לעובדים דוכן מקורי, מרענן, מעיר ומתוק במיוחד. העמדה מתאימה לכל אירוע שבו רוצים להקפיץ עם קינוחים ייחודיים ובמיוחד אם יודעים שיש אהבה מיוחדת לסטארבקס.

דוכן סטארבקס מתאימה לאירועים בעבודה, כדוכן קינוחים באירועים שונים כמו חתונות, בר מצווה, ברית או בריתה וכמובן אירועי עובדים, כנסים, ימי עיון ועוד. עמדת סטארבקס מתאימה במיוחד כעמדת אפטר פארטי לאירועים שונים, כי מה יכול להיות טוב יותר מקפה מרענן אחרי ששתינו והזענו קצת?

ההזמנה פשוטה, כל שיש לעשות הוא לעדכן את מספר הסועדים הפוטנציאליים ואנחנו מגיעים עם הדוכן, מעצבים אותו ומכינים את עצמנו לגל ההתלהבות שיגיע כשיבחינו בנו. ניתן להעמיד את העמדה בתוך לובי במשרד או במיקום חיצוני כמו למשל הדשא, באותם אירועים בפינת קינוחים או במיקום מרכזי לקראת היציאה מהאירוע.

והחדשות הטובות באמת הן שהעמדה מתאימה לאירועים שבמסגרתם ישנו מגוון של משתתפים מכל הגילים, כי איזה ילד יגיד לא לדונאט טוב ואיזה מבוגר לא ישמח לקפה מרענן בסיום אירוע או באמצע יום העבודה?

עמדת סטארבקס מעוצבת ושונה מכל מה שהכרת

אנו מציעים עמדת סטארבקס ייחודית, מעוצבת ושונה מכל מה שמנהלי ומנהלות משאבי אנוש מכירים.

הצבעים, הלוגו הייחודי, הריחות וסידור הקינוחים יחד עם הקפה הופכים את העמדה למושכת במיוחד לעין. ניתן לדמיין את התלהבות העובדים כשהם רואים את העמדה, כי מי לא אוהב קפה טוב ודואנט?

דוכן סטארבקס יכול להתאים לשעות הבוקר המוקדמות כמו שהוא יכול להתאים לבראנץ', לצהריים, אחרי צהריים וערב.

עמדת סטארבקס
למה אנחנו?

כי אנו מגיעים לפני האירוע, מכינים עמדת סטארבקס בצורה מדויקת ומעוצבת ומספקים שירות נעים ומזמין של הגשה ומילוי הדוכן לאורך כל האירוע. אנו מספקים עיצוב מושך לעין ומוצרים מקוריים ומפוקחים בטעמים הטובים שיזכירו לסועדים לרגע את הטעמים הנפלאים מהטיולים בחו"ל.
אנו מציעים עמדה מסודרת, נקייה וגם מקפלים את עצמנו מהמקום במהירות ובניקיון, כך שההנאה מהעמדה היא מקסימלית וללא כל טרחה מהצד השני. רוצה לשמוע עוד ולחוות את הטעם הנפלא של סטארבקס ביום המהנה של העובדים? אנו כאן עבורך, אפשר להתקשר ממש עכשיו!

דברו איתנו

מלאו את הפרטים שלכם ונהיה בקשר בהקדם.