עמדת ממתקים

Candy factory

אין כמעט אדם שלא אוהב מתוקים, וכך נולד לו עם השנים הקונספט של שולחן המתוקים באירועים. זה התחיל בעוגה ותה או קפה לפני שמתפזרים… אך כיום אין אירוע בלי עמדה שבה מגישים ממתקים ושוקולדים מכל הסוגים – וכמה שהם יותר צבעוניים ויפים, כך טוב יותר. עמדת ממתקים היא גם אטרקציה בפני עצמה באירועים, אך איזו עמדת ממתקים נחשבת למנצחת? והאם גם לאירוע שלך היא מתאימה?

לאילו אירועים מתאימה עמדת ממתקים?

עמדת הממתקים מתאימה לכל אירוע שבמסגרתו רוצים להגיש שולחן ממתקים. העמדה יכולה להיות לצד עמדות אוכל אחרות, כעמדה בפני עצמה או כפריט משלים למסיבה. היא מתאימה במיוחד לבת מצווה או לבר מצווה, לימי הולדת, למסיבות גיוס וכמובן למסיבות רווקות. בכלל, העמדה מתאימה לכל אירוע בו יש צעירים, לכן ניתן לראות אותה מככבת באירועים של חברות הייטק, באירועים עסקיים מגוונים במסיבות פרטיות מסוגים שונים, למשל אירועי בריכה או מסיבות אל תוך הלילה ועוד. תארו לכם רק כיצד יראה סוף של אירוע ואז ברגע של אפטר פארטי שולחן קינוחים מטורף עושה את דרכו החוצה אל האורחים עם אין ספור ממתקים ושוקולדים בצבעוניות מטריפה.

כיצד העמדה תורמת לאירוע?

אנחנו הישראלים אוהבים לאכול באירועים ואין על כל עוררין. למעשה, אחד הנושאים שהכי מעסיקים אותנו לפני אירוע הוא מה נאכל בו, ואין ספק שיש למנות הראשונות והעיקריות השפעה גדולה, אך על הקינוחים מונחת אחריות כבדה במיוחד. בעבר היינו רואים קינוחים קלאסיים אך כיום אנשים בוחרים לוותר על הקלאסיקה וללכת על מה שילדים וצעירים אוהבים – ממתקים. התרומה של העמדה באירוע היא קודם כל בנראות, כיוון ששולחן הממתקים הוא צבעוני, גרנדיוזי ומאוד מגרה. המבחר הוא גדול ולכן כל אחד ואחת יכולים למצוא לעצמם ממתק שהם אוהבים, ובמיוחד כשזה מגיע לצעירים – כולם מוצאים מכך הנאה.

אטרקציה מרכזית באירוע

בין אם מדובר על עמדת קינוחים לבר מצווה ובת מצווה ובין אם מדובר על עמדה המיועדת לאירוע חברה, אין ספק שהשולחן המתוק הוא אטרקציה שמצליחה להלהיב ממש את כולם. מרוב התלהבות, אנשים מצטלמים ליד העמדה, משתעשעים בצבעים ובמרקמים, עושים סלפי וסרטונים עם חברים – והופכים את החוויה לבלתי נשכחת. לטובת כך, הצבעוניות, הנראות והקישוטים הייחודים בעמדה בוודאי לא מזיקים!

אילו ממתקים נראה בדרך כלל בעמדת הממתקים?

בעמדת הממתקים נראה מגוון רחב של מתוקים מסוגים ומרקמים שונים שמתאימים ממש לכולם. למשל, נראה בדרך כלל סוגים שונים של בונבוניירות, למשל פררו רושה לצד בונבוניירות עטופות בצבעוניות, נראה גם עדשי שוקולד ומפלי שוקולד. בדרך כלל בעמדת הממתקים יהיה מרשמלו וסוכריות על מקל, חמצוצים ונשיקות, קרמבו ושלגונים.
אין ספק כי במסיבת יום הולדת או כל אירוע משמח אחר – עמדת הממתקים היא אטרקציה מרכזית, אך היא הופכת לכזו בעיקר בשל הניסיון הרב שיש למקימי העמדה. יש דרך ייחודית לסדר עמדת ממתקים, כך שתהיה מצד אחד עמוסה בכל טוב, ומצד שני צבעונית ומסודרת. נעשה שימוש בהרבה מגשים, צנצנות ענק וכוסות ייחודיות כדי ליצור אקט מרשים וצבעוני, שיהיה גם נוח לאורחים לעשות בו שימוש.

עמדת ממתקים מטריפה

בא לך שבאירוע שלך כולם ידברו על עמדת הממתקים המטורפת שהוקמה? רוצה להביא לעובדים את שולחן המתוקים הכי מדליק וצבעוני בארץ? חשוב לך שבבת המצווה של בתך יהיה שולחן קינוחים שמתאים לגילאים הצעירים? אנו מקימים את דוכן הממתקים הכי מיוחד בארץ, עם מגוון רחב במיוחד של ממתקים טריים ואיכותיים לצד מפלי שוקולד, שלגונים, דונאטס וקרמבו, כך שאף אחד לא יישאר רעב אחרי החגיגה שלך. רוצה שהאירוע שלך יהיה מושלם? אנו זמינים עבורך ממש כעת, כדאי ליצור עמנו קשר!

דברו איתנו

מלאו את הפרטים שלכם ונהיה בקשר בהקדם.