בורקס מאיסטנבול

יש מיליון סיבות לבחור דוכן בורקס לאירועים מסוגים שונים, כאשר מה שצריך להוביל את הבחירה הקולינרית הוא הטעם, כמובן. אך ישנם גם שיקולים נוספים. וכאן בדיוק דוכן הבורקסים נכנס לתמונה. יש מי שלא אוהב בורקס גבינה או בורקס תפוח אדמה? יש מי שלא ישמח לארוחת בורקס עם ביצה קשה, עם ירקות בריאים בצד ואיזה משקה מרווה במיוחד? הדוכן הזה מומלץ כי קל לקבל ממנו את האוכל הטעים, כיף לאכול אותו בידיים ולמעשה אף פעם לא תשמעו תלונות, כי כך נהנים מבורקס טורקי אותנטי!

דוכן בורקס להפי האוור

האפי האוור הפך להיות השם הנרדף לפינוק בחברות הייטק ובמשרדים. אלה הם רגעים שבהם העובדים מתרווחים, נהנים, אוכלים אוכל טוב וקצת נרגעים מהעבודה.

אם חיפשת רעיונות להאפי האוור מנצח – אפשר לעצור כבר עכשיו. בחורף, בקיץ, סתם באמצע היום או לארוחת צוהריים, בורקס טעים עם ביצה וקינוחים מתאימים תמיד באים בטוב. ובורקס טורקי אמיתי ברוח איסטנבול הוא מאכל שאם טעמת, יהיה לך קשה לוותר עליו בפעם הבאה.

מה חשוב שיהיה בעמדת הבורקס?

דוכן בורקס להפי האוור יכול להיות מושלם, בעיקר אם מדובר על בראנץ' קליל או על ארוחת צוהריים מוקדמת. מה כדאי שיהיה בו? כמובן בורקס טורקי בכמה טעמים, רצוי בשילוב של גבינות איכותיות וכמובן ביצה בצד, רצוי חתוכה שניתן כבר להכניס לתוך הבורקס. כמובן שיש צורך בכוסות וצלחות שיהיה נוח לקחת את האוכל וכמובן שכל דוכן בורקס גם צריך להכיל שתייה כי אין ספק שמדובר על מאכל מצמיא.

כאשר מקימים עמדת בורקס כדאי להקפיד על כמה דברים. הדבר הראשון הוא שיהיה לאנשים נוח לאכול – צלחות, כוסות וסכו"ם הם חלק בלתי נפרד מהעמדה. רצוי שתהיה שתייה קרה והרבה ממנה, כי כשאנשים אוכלים בורקס הם בדרך כלל צמאים מאוד.

בכל דוכן בורקס רצוי שיהיה גם תנור שיבטיח שהבורקס ימשיך להיות חם, גם עוברת שעה או אפילו שעה וחצי מהרגע שהניחו אותו שם. ועוד דבר חשוב לא פחות – כדאי שיהיה קינוח בדוכן כי אחרי כל כך הרבה מלוח, מתוק יכול לבוא ממש בטוב.

האם דוכן בורקס יכול להתאים לאפטר פארטי?

דמיינו רגע מסיבה, ריקודים, לילה וקצת אלכוהול. מה יכול להיות הקינוח המושלם לערב כזה? דוכן בורקס לאפטר פארטי כמובן. אחרי ערב של בילוי כמעט כולם תמיד מחפשים אחרי האוכל המנחם, החם והממלא, לכן דוכן בורקס הפך להיות אחד הטרנדי הבולטים באפטר פארטי.

מובן שיש להציב אותו בשעה המתאימה, להוסיף לו בקבוקי מים ושתייה קרה ולדאוג שיש מספיק בורקסים לכולם, אך הוא תמיד מקבל בברכה ובשמחה על ידי החוגגים העייפים.

ומה לגבי קינוחים?

אחרי שאוכלים את הבורקס המלוח והטעים, כמעט תמיד יש חשק לקינוח מתוק אך לא כבד. עמדת מלבי בצמוד לדוכן הבורקס תספק את הפתרון המושלם.

אנחנו בחברת מסביב ליקום מציעים דוכן מלבי של מלך המלבי הידוע, בו כל טעימה היא קפיצה קצרה לגן עדן. המלבי הקר והקליל אחרי הבורקס החם מהווה את הארוחה המושלמת עבור הקהל הישראלי שאוב ומוקיר את הטעמים הללו בכל שלב.

רוצה שבאירוע שלך כל הילדים ישתגעו מהאוכל ולא יפסיקו לצלם אותו לסטורי?
רוצה Hour Happy מפנק במיוחד?
חיפשת דוכן מזון שתמיד נחשב למנצח?
רוצה לשמוע עוד על דוכן בורקס טורקי לאירועים שמוגש חם ומשאיר טעם של עוד? אנו ממתינים לפנייתך!

דברו איתנו

מלאו את הפרטים שלכם ונהיה בקשר בהקדם.