עמדת Burger King

להפיק אירוע זו מטלה מאתגרת, בין אם מדובר באירוע עובדים בו ברצונך להעלות את המורל שלהם ולהכיר להם תודה או באירוע בו ברצונך לשתף את השמחה שלך עם האנשים היקרים לליבך, יצירת האווירה הנכונה היא קריטית להצלחה. כאשר האוכל, התפאורה והבידור מתאימים, כלל האורחים שלך יוכלו להיכנס לאווירת האירוע ולהפוך את ההשקעה הרבה שלך בזמן, כסף וכאבי ראש למשתלמת.

דוכן ברגר קינג לאירועים מכל סוג הוא סניף ברגר קינג פרטי ששמור רק למוזמנים שלך אשר יכין ויגיש להם את האוכל הייחודי של ברגר קינג בזמן אמת. בדומה לעמדות אוכל ממותגות אשר מגישות אוכל ממותג שכולם אוהבים, הוספת שולחן ברגר קינג לאירוע שלך היא הדרך הטובה ביותר להבטיח כי האורחים שלך ירגישו שהם נכנסו לאירוע והם יכולים להשאיר את שגרת היום מבחוץ.

מה כוללת עמדת ברגר קינג לאירועים?

עמדת ברגר קינג מגיעה עד אלייך ממותגת ומצוידת לחלוטין ועם צוות אשר מוכן לתפעל אותה מיד עם תחילת האירוע שלך. בשיחת ההתייעצות הלא מחייבת אנו נוכל להסביר לך את השינויים שניתן לעשות במנות ובגודל העמדה על פי צרכי האירוע שלך.

הצוות המיומן יכין במקום את המנות האהובות של ברגר קינג ממרכיבים טריים ואיכותיים,

כך שהאורחים שלך יקבלו את החוויה האותנטית – כאילו נכנסו לרגע לסניף שף של ברגר קינג

בלב האירוע שלך ממש!

רוצה לדעת עוד?

על מנת להתאים את הדוכן בדיוק לגודל האירוע שלך, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני.

לאיזה אירוע מתאימה עמדת ברגר קינג?

לאור כל היתרונות שהיא מוסיפה, עמדת ברגר לאירועים יכולה להתאים לכל אירוע, מאירועים קטנים ומשפחתיים, דרך ימי חברה ועד לאירועים עצומים.

אירוע המתאים לכל הגילים

היתרונות של עמדות האוכל הממותגות אשר מפוזרות ומקשטות את האירוע שלך מתחזקים עוד יותר כאשר מדובר באירוע עם ילדים או כאשר טווח הגילים של המשתתפים באירוע גדול. החוויה שיוצרות עמדות האוכל הממותגות, הבחירה ביניהן והטעימה ממספר סוגי אוכל שונים יוצרת עניין והתרגשות בקרב ילדים ומאפשרת להם ליהנות מהאירוע ולא לסבול שעות ארוכות בישיבה על כיסא.

במקרים שבהם באירוע שלך ישנם אנשים מגילים שונים, גם אם כל המוזמנים הם בוגרים, עמדות האוכל יוצרות אינטראקציות וחוויה משותפת אפילו בין אנשים אשר אינם יושבים אחד ליד השני – והן מעודדות את האורחים להתערבב וליהנות יחד עם כולם.

העיניים אוכלות לפני הבטן

לצד המנות הטעימות שהאורחים שלך ללא ספק יתלהבו מהן, עמדת ברגר קינג היא אטרקציה בפני עצמה. העיצוב של דוכן ברגר קינג אינו רק מתאים לאירוע שלך אלא גם משדרג אותו מבחינה וויזואלית. המיתוג המדויק, האורות וכמובן הצוות אשר נבחר בקפידה ימשכו את העיניים של האורחים, יכניסו אותם לאווירת האירוע ויבטיחו שמהרגע שהם ייכנסו לאירוע החיוכים לא ירדו מהפנים שלהם.

ככה זה כשכולם מרוצים

עמדות אוכל מגוונות מבית מסביב ליקום מעמידות לרשות האורחים שלך את האפשרות להסתובב, ליצור שיחות, ליהנות מהאירוע ובעיקר להרכיב לעצמם מנה שיהיה להם כיף לאכול. מעבר לכך שעמדות אוכל הופכות את האורחים באירוע לדינמיים וחברתיים יותר, הצגת מבחר הכיבוד בצורה אסתטית, צבעונית ומגרה מבטיחה כי אף אורח לא ייצא מהאירוע שלך רעב או מאוכזב.

מסביב ליקום - כל אירוע יכול להיות פסטיבל

מסביב ליקום מתמחה בהתאמת עמדות ודוכני אוכל מגוונים באירועים מכל הסוגים. אנחנו יודעים היטב כי בעזרת אוכל טעים, המוגש עם חיוך בעמדה אשר עוצבה בקפידה ניתן לשדרג כל אירוע – ולהבטיח כי האוכל יתאים לקהל היעד וילהיב את כל האורחים. זה הזמן שלך להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני לשיחת התייעצות ללא התחייבות, שבמסגרתה נוכל לשמוע על האירוע שלך ולתת לך את כל המידע בנוגע לעמדות ודוכני אוכל באופן כללי ועמדת ברגר קינג בפרט.

דברו איתנו

מלאו את הפרטים שלכם ונהיה בקשר בהקדם.